Pytanie bardzo poważne!!!

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

Monika 12-04-13 23:16

Witam' za jakis czas z mezem przeprowadzamy sie aż z dolnego śląska do miasta waszego ińsko mamy dwoje dzieci ale niepełnosprawnych i w zwiazku z tym mam pytanie jaki jest stosunek szkoly z ich nauczaniem oczywiscie indywidualnym a takze co mieszkancy mysla o dzieciach chorych i niepelnosprawnych.

Odpowiedz Cytuj
Monika 12-04-13 23:30

Od jakiegos czasu sledze wasze cale forum i na temat "jakiej kaski" rozpisujecie sie ze telenowele mozna napiac a ja sie pytam o stosunek wasz i waszej szkoly do dzieci niepelnosprawnych i cisza!!!

Odpowiedz Cytuj
Monika 12-04-13 23:30

Od jakiegos czasu sledze wasze cale forum i na temat "jakiej kaski" rozpisujecie sie ze telenowele mozna napiac a ja sie pytam o stosunek wasz i waszej szkoly do dzieci niepelnosprawnych i cisza!!!

Odpowiedz Cytuj
Fakt 13-04-13 0:04

O czym tu pisać Gorszego miejsca nie mogliście wybrać Szkoła to jedna wielka porażka,najgorsza w województwie Przejdz na caffe-insko.net tam dopiero poznasz jakim bagnem jest ta wiocha

Odpowiedz Cytuj
Monika 13-04-13 0:37

No co ty nie moze byc az tak strasznie

Odpowiedz Cytuj
Nina 13-04-13 11:36

Ińsko by było fajnym miasteczkiem ale bez tych wszystkich podłych i fałszywych mieszkańców.Ludzie to raczej stamtąd teraz uciekają.Co ciebie sprowadza do takiej małej mieściny.Dla twoich dzieciaczków,to chyba by było lepiej w jakiejś większej miejscowości,bo są większe mozliwości.Pozdrawiam gorąco

Odpowiedz Cytuj
Ala 13-04-13 13:04

Omijaj tę wiochę szerokim łukiem,każdy będzie się interesował twoim życiem a życzliwości próżno szukać u najbliższych sąsiadów.Sama już dawno stamtąd uciekłam i jestem bardzo szczęśliwa.Jeżeli chodzi o dzieci,szkoła nie zaoferuje ci wiele.Raczej to będzie wegetacja.Poszukaj czegoś w większym mieście.Będzie to z korzyścią dla ciebie i twoich dzieci.

Odpowiedz Cytuj
Marco 13-04-13 21:31

W tej dziurze to dobrze ma chyba cala elita z burmistrzem na czele i ich rodziny zabieraja miejsca pracy wykwalifikowanym pracownikom i woza dupy za nasze podatki

Odpowiedz Cytuj
Monika 13-04-13 22:30

No to u was bardzo fajnie jest:-) :-) :-)

Odpowiedz Cytuj
Jacek 15-04-13 3:08

No to już 1/3 mieszkańców znasz po ich wypowiedziach widać jaka cześć społeczności zajmują , ale pozostało jeszcze 2/3 i tutaj wydaje się być sukces. Szkołę prowadzi (czyli jest dyrektorem) Pan Krzysztof Czubkowski, może nazwisko przeczy ale jest spoko. Właściwy facet na właściwym miejscu. A co do dzieci to wydaje mi się ze możesz być spokojna bo gmina ma doświadczenie w tym temacie, wiem ze w Ciemniku (taka wioska obok) jedna dziewczynka miała nauczanie indywidualne w domu. Zresztą ta córka Pana burmistrza co tak się tutaj nią „zachwycają” jest po pedagogice i ma albo kończy właśnie specjalizacje w kierunku dzieci niepełnosprawnych (ale niestety nie będzie mogła pomoc tym co tutaj piszą) tak ze weś najlepiej kontakt z gmina a wszystkiego się dowiesz, pytaj o Palucha Krzysia (nie pomyl z Tomkiem) Pozdrawiam i życzę wytrwałości Ps. To naprawdę piękne miejsce, a tu wypowiedzieli się „Indianie” (skończą jak w Ameryce). A, i trzymaj się zasady „lepiej zgubić z bogatym niż znaleźć z biednym”

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://insko.istrefa.com

istrefa gmina Ińsko | istrefa powiat stargardzki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Ińsko - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat stargardzki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 73-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem