"gansterzy"kotów i psów

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 2

Kto 01-07-14 15:43

Zginął Ci kot lub pies to idź do ciemnickiego "belwederu" i zapytaj młodego Jęcława i jego kolegów co z nim zrobili. Słyszałem, że ogłuszają psy, wywożą w ustronne miejsce i tam w bestialski sposób wykańczają. Szykuje się i dla nich podobny koniec.

Odpowiedz Cytuj
Pan M 02-07-14 15:35

Takie sprawy trzeba natychmiast zgłaszać na policję....mam nadzieję, że nasza władza zagląda na forum i odwiedzi młodego Jęcława w ciemnickim "belwederze".

Odpowiedz Cytuj
Gdzie 02-07-14 16:17

Młody Jęcław - widzę, że jesteś "gieroj" i masz wprawę w zabijaniu zwierzyny, a może chcesz zostać jeszcze "sławny" (właściwie to już jesteś !!!) może nagraj filmik ze swoich czynów , wrzuć go do internetu i pokaż na co cię stać. To jest dopiero wyczyn !!!! Proszę odważ się!!! niech właściciele swoich podopiecznych dowiedzą się w jaki sposób i gdzie zginęli ich pupile.

Odpowiedz Cytuj
Ja 03-07-14 15:11

Słyszałam,że kiedyś to nawet złpanemu kotu poobcinał łapki i tak go zostawił.Oby te skrzywdzone zwierzęta nachodziły go w nocy,nie dały spokojnie spać dopóki nie naprawi to co zrobił.Wiem,że sprawiedliwość wkrótce zatryumfuje.

Odpowiedz Cytuj
Koleś 03-07-14 18:53

Dochodzą mnie słuchy, że potrzebują kata do ubojni świń, więc może ty młody człowieku z belwederu masz już zatrudnienie...nie wiem tylko czy to twoje urządzenie, którego używasz do zabijania kotów i psów spełni swoją rolę ale spróbuj może ci się uda, no i będziesz miał kasę z tego... a tak to tylko (...).

Odpowiedz Cytuj
IZO 11-07-14 15:43

To co usłyszałem to się w głowie nie mieści.To psychopaci.Usłyszałem żeby pies w lesie nie szczekał to zawiązują mu mordę a łapy wiążą po przekątnej i tak zostawiają. Takie osoby powinno się izolować bo może dojść do poważniejszego nieszczęścia podobnego do tego ze wschodniej granicy.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 15-07-14 12:41

Drawscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który skatował małego kotka. Nietrzeźwy 28-latek tłumaczył, że chciał się zemścić na zwierzęciu. Opis zdarzenia jest wyjątkowo drastyczny. W niedzielę w godzinach popołudniowych policja w Drawsku Pomorskim otrzymała anonimową informację o tym, że na jednym z osiedli leży martwy kociak zabity przez nieznanego mężczyznę. Na miejscu funkcjonariusze porozmawiali z kilkoma osobami, które widziały, jak mieszkający w okolicy 28-latek znęcał się nad małym kotkiem. Świadkowie opowiedzieli policjantom, że zwierzak chodził po podwórku w pobliżu sklepu. W pewnym momencie zaczął się łasić o nogi przechodzącego mężczyzny, który złapał kociaka za kark. - 28-latek najpierw próbował skręcić mu kark, potem dusił go i rzucał nim o asfalt, na koniec przycisnął głowę kota do ściany stojącego nieopodal garażu - relacjonuje zdarzenie Agnieszka Waszczyk z komendy w Drawsku. - Później tłumaczył, że kotek podrapał go, a on chciał się tylko zemścić. .Według policji mężczyzna był nietrzeźwy, przyznał się jednak do zabicia kociaka. Za uśmiercenie zwierzaka ze szczególnym okrucieństwem 28-latek może trafić do więzienia na trzy lata.

Odpowiedz Cytuj
Ja 20-07-14 9:32

Psychopato oddaj psa albo miej odwagę i powiedz co naprawdę z nim zrobiłeś.

Odpowiedz Cytuj
Ja 16-08-14 15:47

Czy długo mam jeszcze czekać, aby się dowiedzieć co zrobiłeś z moim psem. Cierpliwość się już kończy!

Odpowiedz Cytuj
Gogoi 14-09-14 19:55

Widziałem,że masz ładnego psa. Może w zamian za mojego oddał mi go. Co ty na to!!!

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://insko.istrefa.com

istrefa gmina Ińsko | istrefa powiat stargardzki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Ińsko - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat stargardzki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 73-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem