Alimenty

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 5 z 5

Tata 17-06-13 19:35

Drodzy wyborcy-wybieracie-decydujecie!już za 1,5 roku wybory.decyduj sam o swojej małej ojczyżnie-mozna powołać refefendum odwołujace burmistrza takie macie prawo zgodnie z ustawa o samorzadzie.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 10-07-13 0:45

Nigdy wiecej takiego burmistrza!!!

Odpowiedz Cytuj
Ela 04-10-13 1:22

Takiego burmistrza to tylko pozazdroscic. Super czlowiek

Odpowiedz Cytuj
Wrażliwy 04-10-13 14:15

Burmistrzem jest bardzo przeciętnym,ale człowiekiem dobrym i wrażliwym na ludzką krzywdę.Gdybym miał wybierać pomiędzy bardzo dobrym organizatorem,ale cynikiem,wybrałbym Racinowskiego.

Odpowiedz Cytuj
Fiu.. 04-10-13 17:42

Zadziwia mnie,że Ińsko chce być atrakcyjne turystycznie a wybrano kogoś, kto zna się raczej na "rozbiórce" zakładów pracy. Nie wiem dlaczego tak się wszyscy Szulca wystraszyli . Jakby nie patrzeć właśnie Szulc zna się na organizacji imprez kulturalnych i szukaniu inwestorów.

Odpowiedz Cytuj
Olek 28-10-13 16:58

Taki on zajebisty tak jak wy, wozi dupe z rodzinka sluzbowym autem jezdzac na zakupy i wydzwaniaja ze sluzbowego tel.w sprawach prywatnych i to wszystko za wasze podatki ciemniaki,upycha rodzinke gdzie sie da zabierajac prace innym lepszym.widze pelno dupowlazow,a moze ktorys liczy na jego piekna coreczke

Odpowiedz Cytuj
Anoniiim 25-06-14 0:36

Masakra co tu piszecie... pomijając fakt o kim mowa, bo to nie ważne czy córka burmistrza czy kto... jeśli chodzi o alimenty sprawa w sądzie się odbywa, ojciec dziecka dostaje przysądzone alimenty czy 200 czy 300 czy 500 czy więcej złotych, może się na kwotę zgodzić może nie, sąd zadecyduje... sama wiem bo mam 500 zł od byłego bezrobotnego bo się na tyle zgodził a że nie zapłacił ani złotówki dostaję z funduszu tyle ile sąd zasądził - jest to najwyższa kwota jaką fundusz da, jak bym miała zasądzone 6oo przez sąd też by fundusz płacił 500. CO do dochodów, można mieszkać z rodzicami ale to są ich pieniądze, nie Twoje, i Ty dochodu nie masz i dostajesz z funduszu, takie są przepisy. I nie ma znaczenie czyją jest się córką...

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://insko.istrefa.com

istrefa gmina Ińsko | istrefa powiat stargardzki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Ińsko - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat stargardzki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 73-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem