Alimenty

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 5

Super gosc... 16-04-13 22:30

To ona ma dzieckokto zrobil takiej paskudziechyba po pijaku

Odpowiedz Cytuj
Ksena 19-04-13 15:04

Koryto i kasa zmienia czlowieka,zal

Odpowiedz Cytuj
Ok. 19-04-13 17:34

W insku to same k...y najpierw nastawiaja tylka,a teraz zyja z alimentow

Odpowiedz Cytuj
Monia 19-04-13 18:41

Sa kobiety ktore nie maja tupetu i sadza sie o glupia zlotowke,ja tez mam dziecko i wychowuje je sama i nigdy w zyciu nie wzielam nic od ojca mego dziecka nawet grosza.Nie rozumiem kobiet ktore sie szarpia po sadach ze swoimi bylymi i ciagle im malo zamiast isc do roboty to zeruja na tych alimentach.

Odpowiedz Cytuj
Ja 22-04-13 13:24

Przestańcie pieprzyć. "Każdy żyjący człowiek żyjący w naszej społeczności ma usprawiedliwione, określone indywidualnie potrzeby – m. in. z zakresu wyżywienia, odzieży, mieszkania, oświaty i kultury, leczenia, bezpośredniej opieki i wychowania. Nie każdy ma jednak własne środki na zaspokajanie tych potrzeb. Dotyczy to przede wszystkim osób małoletnich, którym trzeba zapewnić zarówno środki utrzymania, jak i środki wychowania, a także osób dorosłych, które ze względu na starszy wiek lub chorobę oraz brak możliwości zarobkowych i majątkowych nie są w stanie utrzymać się samodzielnie. (...) Przez obowiązek alimentacyjny należy rozumieć nie tylko dostarczanie środków utrzymania, ale także w miarę potrzeby – zapewnienie środków wychowania. Obowiązek dostarczania środków utrzymania realizowany jest najczęściej przez płacenie określonych kwot pieniężnych w określonych ratach ( np. miesięcznych ), może on jednak – zależnie od okoliczności, a zwłaszcza konkretnych potrzeb uprawnionego – polegać na dostarczaniu określonych środków w naturze, np. wyżywienia i opału, czy też zapewnieniu mieszkania, pomocy lekarskiej i osobistej pielęgnacji podczas choroby itp. Zapewnienie środków potrzebnych do wychowania z zasady należy do obowiązków alimentacyjnych rodziców wobec ich małoletnich dzieci i polega najczęściej na sprawowaniu osobistej opieki nad dzieckiem, udzielaniu mu pomocy w nauce itp. W razie braku rodziców środków wychowania dostarczają małoletnim dzieciom inne osoby zobowiązane do alimentacji, np. dziadkowie lub starsze rodzeństwo.(...)[LINK] Tak więc to nie jest forma zemsty na mężczyźnie - lecz OBOWIĄZEK.

Odpowiedz Cytuj
Rak 22-04-13 17:12

Wszystko się zgadza, obowiązek spoczywa na mężczyźnie, ale tu tatuś dziecka nie płaci i dlatego dziadziuś musi bulić córeczce z funduszu gminy

Odpowiedz Cytuj
Fx 22-04-13 22:05

Zgadzam sie alimenty trzeba placic,ale sa jakies granice nie rozumiem jak ktos kto pracuje placi 200 a osoba bez pracy placi 500- no tak to sa uklady i trzeba byc coreczka racina.takim to zawsze bedzie malo ja tez mam dziecko i 250 alimentow kupuje ciuszki w ciuchci i nie przesadzam z nadmiernym kupowaniem,ale skoro ktos jest ksiezniczka to nawet te 500 bedzie malo.

Odpowiedz Cytuj
Supermenka 22-04-13 22:06

Aha aha, no tak obowiązek nie mieć pracy i płacić 500 na 1dziecko dla racinki vs. miec pracę i płacić tylko 200 dla przeciętnej kobiety , no cóż bycie księżniczka rządzi się swoimi prawami

Odpowiedz Cytuj
Hula 22-04-13 22:14

To ona powinna zaplacic mu za te dziecko bo zrobil jej przysluge bo nikt wiecej jej by nie ruszyl,ja nawet patykiem bym nie dotknal ina insko gura!!!

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://insko.istrefa.com

istrefa gmina Ińsko | istrefa powiat stargardzki | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Ińsko - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat stargardzki, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 73-140


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem